Oznacza to, że aktualnie nie posiadamy tego produktu na magazynie lub jest w rezerwacji Klienta. W tym przypadku najlepiej skontaktować się z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji, o dostępności towaru lub określenia terminu dostawy (często produkty są dostępne już na następny dzień roboczy)

Oczywiście. Wszystkie urządzenia dostępne w naszej ofercie sprawdzamy i konfigurujemy na życzenie klienta.

W przypadku produktów zakupionych w naszym sklepie, usługa montażu wykonywana jest na poczekaniu GRATIS. Możliwe jest również przystrzelenie lunet lub celowników elektrooptycznych przez naszego specjalistę na pobliskich strzelnicach oraz wystawienie zaświadczenia o przystrzelaniu takiej broni.

Zajmujemy się sprzedażą tylko nowych produktów, pochodzących od oficjalnych dystrybutorów. W naszej ofercie nie znajdą Państwo urządzeń pochodzących z nielegalnych źródeł, których w Polsce nie obowiązuje gwarancja producenta. W przypadku, kiedy oferujemy używane urządzenie, wyraźnie o tym zaznaczamy na stronie produktu.

W przypadku zamówień przez Internet, przysługuje Państwu 14 dni na zwrot produktu. Formularz zwrotu znajdą Państwo na naszej stronie w zakładce "Pomoc".

Założycielem sklepu Modern Hunt jest doświadczony myśliwy i strzelec sportowy. Większość wolnego czasu przeznacza na testowanie nowych produktów dostępnych w asortymencie sklepu, aby rzetelnie doradzać swoim Klientom.

Mogą Państwo negocjować cenę produktów, poprzez bezpośredni kontakt telefoniczny i mailowy podany na stronie sklepu lub poprzez przycisk NEGOCJUJ CENĘ na stronie produktu.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password