Przelewy24

W naszym sklepie możliwa jest płatność za pomocą serwisu internetowego Przelewy24, który udostępnia klientowi wiele sposobów realizowania płatności internetowych w bezpieczny sposób, bez konieczności podawania prywatnych danych.

Przelew online

Szybki przelew umożliwia natychmiastowe przekazanie środków od klienta do Sprzedającego, z pominięciem sesji międzybankowych. Kupujący loguje się do swojej bankowości elektronicznej, ale nie musi uzupełniać danych przelewu – formularz jest automatycznie wypełniony

BLIK

Szybka płatność jednorazowym kodem wygenerowanym w aplikacji mobilnej banku. BLIK jest dostępny w 15 aplikacjach bankowych, z których klienci korzystają na co dzień. Klient wybiera płatność BLIKiem na stronie sklepu lub na formatce płatniczej Przelewy24.

Płatności kartą

Płatność kartą to jedna z najpowszechniejszych metod opłacania zamówień w sklepach internetowych. Klienci cenią ją za wygodę, szybkość i bezpieczeństwo procesu. Możliwe są dokonanie płatności VISA, VISA Mobile, Mastercard, JCB. Wszystkie płatności realizowane są w zabezpieczonych warunkach 3D Secure.

Portfele elektroniczne

Portfele elektroniczne takie jak Google Pay, Apple Pay, Visa Mobile, MasterPass umożliwiają bezgotówkowe płatności praktycznie jednym kliknięciem w błyskawicznym tempie, bez konieczności każdorazowego uzupełniania danych karty.

Raty online 0%

Cieszące się znacznie większą popularnością systemy ratalne, to innowacyjne rozwiązania, umożliwiające zrealizowanie transakcji, wraz z uzyskaniem kredytu lub pożyczki, w ciągu zaledwie 15 minut. Proces nie wymaga wychodzenia z domu, wizyty kuriera i dodatkowych formalności, stanowi więc maksymalne udogodnienie dla osób robiących zakupy na kwotę rzędu kilkuset złotych i wyższą. Dogodny harmonogram ratalny umożliwia rozłożenie spłaty na okres 10, 20 lub 30 miesięcy, pozwalając tym samym na dokonywanie zakupów o wyższej wartości.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Lub Reset password